Šogad Ceļojums ar dzejniekiem notiks jau piecpadsmito reizi, un mēs dosimies poētiskā ekskursijā pa Čiekurkalna apvidu. Kā katru gadu poētiskajā ceļojumā piedalās 10 dzejnieki ar 10 minūšu garu lasījumu pilsētvidē – pa ceļam un gala pieturā dalībniekus var sagaidīt dažādi pārsteigumi un neplānotas pieturvietas. Šķiet, ka pārsteiguma moments ir viens no lielākajiem piedzīvojumiem šajā pasākumā, jo nekad nevar zināt, kas notiks pa ceļam, kā dzejnieku lasījumus uztvers vietējie iedzīvotāji, kādi būs ceļabiedri, laika apstākļi utt.

«Projekta Ceļojums ar dzejniekiem ideja ir gaužām vienkārša – dzejnieki, nocelti no sava stikla kalna, kopā ar dzejas mīļotājiem dodas pastaigā pa dažādiem Rīgas rajoniem un konkrētos punktos, kas atzīmēti kartē (katram dalībniekam ir atklātne ar pilsētas kartes fragmentu un autoriem) lasa dzeju. Tas ir kopīgs dzejisks piedzīvojums, radot īpašas sajūtas gan dzejniekiem, gan klausītājiem.»

Šogad ceļojumā piedalīsies dzejnieki: Inga Gaile, Arvis Viguls, Toms Treibergs, Māris Salējs, Ingmara Balode, Krišjānis Zeļģis, Madara Gruntmane, Semjons Haņins, Henriks Eliass Zēgners u.c.