Tradicionāli, kopš Dzejas dienu pirmsākumiem, festivālā viesojas dzejnieki no ārvalstīm. 2018. gadā, svinot Latvijas, Lietuvas un Igaunijas simtgades jubilejas, Dzejas dienu viesi ir pazīstami dzejnieki no mūsu kaimiņvalstīm – Lietuvas un Igaunijas.
Viesu vakars pulcēs dzejas mīlētājus Latvijas Nacionālais mākslas muzejā, 13. septembrī, plkst. 18.00.
 
Ar savu dzeju un muzikālo priekšnesumu klausītājus priecēs Veronika Kivisilla – dzejniece, stāstniece un mūziķe, kura pārstāvēja Igauniju Londonas grāmatu tirgū arī šogad. Nelielu ieskatu Veronikas daiļradē var atrast šeit: https://www.lyrikline.org/en/poems/koige-suurem-ja-kurvem-10425#.V0QLg9SLQ-U
 
No Igaunijas gaidām arī krieviski rakstošo dzejnieku, tulkotāju, izdevēju, dažādu literatūras prēmiju laureātu Igoru Kotuhu un spilgtu intelektuāli, tulkotāju, vairāku dzejas un eseju krājumu autoru Haso Krulu, kurš 2005. gadā ir ieguvis Baltijas Asamblejas balvu.
 
Vakarā spilgtākais notikums nenoliedzami būs arī lietuviešu dzejas klasika Tomasa Venclova (disidenta, profesora, tulkotāja, literatūras zinātnieka, I. Brodska drauga) uzstāšanās. Viņa balsi var paklausīties šeit: https://www.lyrikline.org/en/poems/ankstokoj-salj-plieskia-aparatas-1044
 
T. Venclovam pievienosies jauna Lietuvas dzejniece Jurgita Jasponyte, kas jau ar savu debijas krājumu ieguva Lietuvas rakstnieku savienības balvu, bet 2015.gadā izcīnīja arī Zigmas Gele balvu par literāro debiju.
 
Viesu vakaru vadīs rakstnieks, žurnālists, Latvijas Rakstnieku savienības vadītājs Arno Jundze.