Tradicionāli, kopš Dzejas dienu pirmsākumiem, festivālā viesojas dzejnieki no ārvalstīm. 2018. gadā, svinot Latvijas, Lietuvas un Igaunijas simtgades jubilejas, Dzejas dienu viesi ir pazīstami dzejnieki no mūsu kaimiņvalstīm – Lietuvas un Igaunijas.
Viesu vakars pulcēs dzejas mīlētājus Latvijas Nacionālais mākslas muzejā, 13. septembrī, plkst. 18.00 (Ieeja pa restorāna durvīm.)
 
Ar savu dzeju un muzikālo priekšnesumu klausītājus priecēs Veronika Kivisilla – dzejniece, stāstniece un mūziķe, kura pārstāvēja Igauniju Londonas grāmatu tirgū arī šogad. Nelielu ieskatu Veronikas daiļradē var atrast šeit: https://www.lyrikline.org/en/poems/koige-suurem-ja-kurvem-10425#.V0QLg9SLQ-U, kā arī lasīt publikācijā žurnāla Domuzīme 2018.gada 1. numurā (https://las.am/lv/e-content/domuzime-20181). Veronikas Kivisillas darbu atdzejotāja ir Maima Grīnberga.
 
No Igaunijas gaidām arī krieviski rakstošo dzejnieku, tulkotāju, izdevēju, dažādu literatūras prēmiju laureātu Igoru Kotjuhu un spilgtu intelektuāli, tulkotāju, vairāku dzejas un eseju krājumu autoru Haso Krullu, kurš 2005. gadā ir ieguvis Baltijas Asamblejas balvu. Atdzejotājs – Guntars Godiņš.
 
Klātienē dzirdēsim vienu no pasaulē pazīstamākajiem lietuviešu autoriem Tomu Venclovu – dzejnieku, esejistu, disidentu, tulkotāju, zinātnieku, Jeila universitātes ilggadēju profesoru – Pētera Brūvera un Jāņa Elsberga atdzejojumos. Toma Venclovas dzejā var ielūkoties nesenajā Punctum magazine publikācijā http://www.punctummagazine.lv/2018/09/07/septini-dzejoli/.
 
Jaunāko LIetuvas dzeju pārstāvēs divas atšķirigas un pamanītas dzejnieces: Jurgita Jasponīte un Giedre Kazlauskaite – Indras Brūveres atdzejojumos.