9. septembrī, no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00 Dzejas dienu ietvaros notiks divi pasākumi, kas tiks apvienoti kopīgos Dzejas svētkos.

Plkst. 12.00 gaidām visus aktīvus Dzejas mīlētājus pie River cruises kuģīšu piestātnes Radio ielā 1, lai palaistu 10 Latvijas un ārzemju dzejniekus uz ūdens. Dzejnieki izbrauks cauri kanālam zem Stockmann, Centrāltirgum, Daugavai pie 11.novembra Krastmalas, piestās pie Akmens tilta un dosies tālāk ap Rīgas pasažieru ostu uz Rīgas kanālu, izbraucot visiem Rīgas kanāla parkiem un pēc stundas sāks visu no jauna.

Šajā ceļojuma laikā savu dzeju no laivas un piekrastes lasīs Ērika Bērziņa, Eduards Aivars, Arvis Viguls,  Semjons Haņins, Edvīns Raups, Antra Manfelde, Jānis Tomašs, Henriks E. Zēgners, Džeims Hopkins (James C. Hopkins).

Ap plkst 15.00 kuģis Arabella piestāt pie Rīgas brīvostas ēkas Kronvalda parkā un aicinās visus interesentus kopā ar dzejniekiem uz nākamo pasākumu kafejnīcā “Gusto” (Kalpaka 12) – Literārās akadēmijas Dzejas meistardarbnīcas šī gadu audzēkņu lasījumiem “Sausais iznākums”.

Pasākumu vadīs Ronalds Briedis un Māris Sālējs.