Notiks Latvijas Literatūras gada balvas prozas lasījumi

  1. gada 8. aprīlī plkst.18.00 Kaņepes kultūras centrā notiks Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) prozas lasījumi. Lasījumos piedalīsies spilgtāko 2015. gadā klajā laisto prozas un tulkojumu grāmatu autori – Māris Bērziņš, Vladis Spāre, Inga Žolude, Guntis Berelis, debitante prozā – Sabīne Košeļeva, kā arī lasītājiem labi pazīstami un iecienīti tulkotāji – Maima Grīnberga, Inga Karlsberga un Halina Lapiņa. Pasākumu vadīs rakstnieks Osvalds Zebris, par muzikālajām starpspēlēm rūpēsies mūziķis Rihards Lībietis. Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Latvijas Literatūras gada balva ir nozīmīgākais gada notikums literatūras nozarē Latvijā, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem darbiem, kas gada laikā nākuši klajā Latvijas rakstniecībā. Par balvas norisi kopīgi rūpējas Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība.

 

Balvas ieguvējs katrā no nominācijām tiks paziņots un apbalvots noslēguma ceremonijā 2016. gada 21.aprīlī plkst.18.00 Spīķeru koncertzālē. Balvas ieguvēji katrā nominācijā saņems naudas balvu un balvas simbolisko veidolu – LALIGABA lampu, ko veidojusi dizaina studija „MĀJO”, iemiesojot ideju par grāmatu kā gaismas simbolu. Balvas pasniegšanas pasākumā tiks pasniegta arī virkne LALIGABA atbalstītāju balvu.

 

Balvu atbalsta: Kultūras ministrija un Baltic International Bank

Sadarbības partneri: dizaina studija Mājo, Ascendum un grāmatnīcu tīkls „Jānis Roze”

Informē: www.laligaba.lv, www.satori.lv, www.delfi.lv,  Latvijas Televīzija, Latvijas Radio, Latvijas Radio Klasika, KDi, Kultūrzīmes, IR

Organizē: Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība

 

Sīkākas uzziņas:

Andra Konste

Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja

andra.konste@ventspilshouse.lv, tālr. 29207353

Līdzīgas ziņas