Notiks Latvijas Literatūras gada balvas dzejas lasījumi

2016. gada 16. aprīlī plkst.18.00 koka ēku renovāciju centrā „Koka Rīga” – Rīgā, Krāsotāju ielā 12 notiks Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) dzejas lasījumi. Lasījumos piedalīsies spilgtāko 2015. gadā klajā laisto dzejas grāmatu autori – Jānis Rokpelnis, Toms Treibergs, Andris Ogriņš, speciālbalvas ieguvējs – Uldis Bērziņš un debitantes – Madara Gruntmane un Elīna Veira-Bākule. Pasākumu vadīs dzejnieks un atdzejotājs Guntars Godiņš, par muzikālajām starpspēlēm rūpēsies mūziķe Alise Joste. Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumā par draudzīgu cenu skaidrā naudā varēs iegādāties nominētās dzejas grāmatas.

Latvijas Literatūras gada balva ir nozīmīgākais gada notikums literatūras nozarē Latvijā, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem darbiem, kas gada laikā nākuši klajā Latvijas rakstniecībā. Par balvas norisi kopīgi rūpējas Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība.

Balvas ieguvējs katrā no nominācijām tiks paziņots un apbalvots noslēguma ceremonijā 2016. gada 21.aprīlī plkst.18.00 Spīķeru koncertzālē. Balvas ieguvēji katrā nominācijā saņems naudas balvu un balvas simbolisko veidolu – LALIGABA lampu, ko veidojusi dizaina studija „MĀJO”, iemiesojot ideju par grāmatu kā gaismas simbolu. Balvas pasniegšanas pasākumā tiks pasniegta arī virkne LALIGABA atbalstītāju balvu.

Balvu atbalsta: Kultūras ministrija un Baltic International Bank
Sadarbības partneri: dizaina studija Mājo, Ascendum un grāmatnīcu tīkls „Jānis Roze”
Informē: www.laligaba.lv, www.satori.lv, www.delfi.lv,  Latvijas Televīzija, Latvijas Radio, Latvijas Radio Klasika, KDi, Kultūrzīmes, IR
Organizē: Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība

Sīkākas uzziņas:
Andra Konste
Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas vadītāja
andra.konste@ventspilshouse.lv, tālr. 29207353

Līdzīgas ziņas