Šīs vasaras karstākais romāns!

After_1_vaks

Apgāds “Zvaigzne ABC” laidusi klajā romānu, kas pasaules interneta vidē sacēlis vēl nepieredzētu viedokļu un komentāru vētru – amerikāņu autores Annas Todas “AFTER. Pēc mūsu tikšanās” (Anna Todd, AFTER). Uzmanību, šī grāmata domāta auditorijai, vecākai par 18 gadiem!

Visa sākums bija literārā platforma wattpad, kurā Anna Toda ar pseidonīmu IMAGINATOR1D sāka rakstīt episko, erotisko jaunas meitenes un mežonīga, neizprotama puiša mīlas stāstu. Pirmajās divās dienās to bija izlasījuši vairāk nekā miljons lasītāju. Ešlija Gārdnere, viena no wattpad komandas līderēm, atzīstas: “Neko tamlīdzīgu wattpad vēl nebijām pieredzējuši. Fanu miljoni jau pirmajās publicēšanas dienās!”

Grāmata ir pirmais darbs piecu romānu ciklā, un to bieži salīdzina ar E. L. Džeimsas “Greja piecdesmit nokrāsām”. Jāatzīst – ne velti, jo erotikas un detalizētu seksa ainu sērijā “AFTER” netrūkst, tomēr šo grāmatu burvība un suģestija slēpjas kur citur. Tie ir divi nepārspējami pievilcīgi tēli – Tesa un Hārdins – , tā ir pastāvīga briesmu sajūta, tās ir alkas atrast savu cilvēku un mīlēt tā, kā nekad neviens šajā pasaulē vēl nav mīlējis.

Tesa ir laba meitene, un mājās viņu gaida jauks, uzticams puisis. Viņai ir mērķis, stingrs raksturs un māte, kura savu meitu notur uz pareizā ceļa.

Nupat iekārtojusies universitātes kopmītnēs, Tesa iepazīstas ar Hārdinu. Puiša brūnie, nekārtīgie mati, britu akcents, tetovējumi un gredzens lūpā viņu ļoti atšķir no visiem cilvēkiem, kurus Tesa jebkad ir pazinusi. Taču Hārdins ir arī nežēlīgs. Tesai vajadzētu viņu ienīst, un meitene arī neieredz Hārdinu – līdz brīdim, kad attopas ar viņu divatā savā kopmītņu istabā. Tesu ir apbūrusi puiša dabas tumšā puse, un pirmais skūpsts viņā iededz vēl nepazītas kaislības liesmu.

Hārdinam Tesa ir kā narkotika. Viņš iekāro viņu, bet arī atstumj, pazemo un bēg. Sava sabradātā lepnuma drupās meitene meklē īsto Hārdinu – to, kurš tik prasmīgi slēpjas aiz meliem. Jo tā taču var būt mīlestība… Savukārt Hārdins mīlestībai netic. Vai bīstas ticēt?

“Šo grāmatu es lasīju naktīs. Lasot sarunājos ar varoņiem, smējos par viņiem un lamāju viņus. Jā, es sarunājos ar savu e-lasītāju! Bija gandrīz neiespējami nolikt šo grāmatu malā. Pašlaik lasu sērijas otro daļu un noteikti lasīšu arī visas turpmākās. Šīs grāmatas ir mans grēcīgais prieciņš! Ja jūs vēl domājat, lasīt vai ne, es saku tikai vienu: LASIET!”

Džesika

Pieejama arī e-grāmata.

No angļu valodas tulkojusi Daina Grūbe.

Līdzīgas ziņas