Ar bērna muti…

piecreizpiecipratvederi 978-9934-0-5892-9

“Pienā ir daudz tauku, tāpēc ka govis ir resnas,” apgalvo Anna. Bet Kristofers satraucas par ļoti nopietnu problēmu: “Mammu, kuru tu mīli vairāk – mani vai savu vīru?”. Savukārt Rafaela vienā mirklī atrisina diskusiju par to, kas ir īsta ģimene: “Zini mammu, būtu forši, ja man būtu divas mazākas māsas, jo tad es būtu vecākā. Vienīgais sliktums, ka baigi daudz meiteņu tētim mājās un tā patiesībā nav īsta ģimene! Īsta ģimene ir tikai tad, kad ir tētis, mamma, brālis un māsa!”

Piecpadsmit mammas ir uzticējušas savu bērnu spicākos izteicienus Agnesei Strazdai un tikko iznākusi grāmata “Piecreiz pieci prātvēderi”. Tajā apkopotas bērnu gudrības par daudzām tēmām, bet beigās ir atstāta vietiņa arī jūsu ģimenes ierakstiem!

Ja vēlaties apmeklēt grāmatas atvēršanas svētkus, kā ieejas biļete līdzi jāņem kāds no neparastākajiem sava bērna izteicieniem. 7. jūlijā pulksten 17.00 aicinām Jūs un Jūsu mazos prātvēderus uz Agneses Strazdas grāmatas “Piecreiz pieci prātvēderi” atvēršanas svētkiem Zvaigznes prezentāciju zālē K. Valdemāra ielā 6, Rīgā. Programmā: autores ievadruna, jautri konkursi un spēles prātvēderiem, saviesīgas sarunas un autogrāfi.

 

Līdzīgas ziņas