PASAULSLAVENĀS BESTSELLERU SĒRIJAS AFTER TURPINĀJUMS

after2-978-9934-0-6303-9

Latvijas drēgnajā rudenī ar jaunu liesmu aizdegtas jau pazīstamās kaislības: Apgāds Zvaigzne ABC laidis klajā amerikāņu autores Annas Todas bestselleru sērijas turpinājumu “AFTER. Pēc mūsu strīda”. “AFTER” ir īsts lasošās pasaules fenomens, un arī latviešu lasītāji nav izņēmums – sērijas pirmā daļa vairākus mēnešus turējusies visvairāk pirkto grāmatu topa augšgalā, bet izdevniecības Zvaigzne ABC darbinieki visu šo laiku saņēmuši nepacietīgus jautājumus: kad grāmatnīcu plauktos nonāks “AFTER” turpinājums?

Lasītājs uzreiz nokļūst tieši tajā vietā, kur pirmā grāmata šokējoši aprāvās. Taču Anna Toda ir radījusi papildu sižeta līniju – par notiekošo lasītājs uzzina ne tikai no Tesas, bet arī no Hārdina, tātad lasot ir jāseko vismaz divām spriedzes pilnām tēlu pozīcijām (neaizmirsīsim par Zedu, Lendonu un Molliju!) un lasītājs ir vienīgais, kurš zina, kā viss ir patiesībā.

Pēc vētraina sākuma Tesa un Hārdins mēģina veidot normālas attiecības. Meitene zina, ka viņš var būt nežēlīgs, bet, kad līdzīgi bumbas sprādzienam atklājas noklusētais par viņu attiecību aizsākumu un Hārdina pagātni, Tesu pārņem šausmas.

Hārdins vienmēr būs… Hārdins. Vai viņš ir tas dziļais, iejūtīgais puisis, kuru Tesa iemīlēja par spīti viņa niknumam un izsmieklam, vai… cietsirdīgs svešinieks? Tesa vēlas, kaut spētu aiziet. Bet tas nav vienkārši. Viņa atceras kaislīgās naktis. Pieskārienus. Alkainos skūpstus. Un atkal riskē ar visu…

Hārdins zina, ka ir pieļāvis kļūdu, iespējams – lielāko kļūdu savā dzīvē, taču bez cīņas viņš nepadosies. Bet vai viņš spēj mainīties? Un vai grib mainīties… mīlestības vārdā?

“Es nevaru to izskaidrot, bet šīs sērijas grāmatas izraisa atkarību. Veselais saprāts, šķiet, ignorē faktu, ka Tesas un Hārdina attiecības ir īsta katastrofa, un gribas tikai bez apstājas lasīt un lasīt. AFTER ir nepārspējama kaislību drāma!” amazon.com

Pieejama arī e-grāmata.

No angļu valodas tulkojusi Ieva Elsberga.

A. Todas sveiciens latviešu lasītājiem: https://www.youtube.com/watch?v=2ADdFlrKA80

Līdzīgas ziņas