Atvērto siržu sarunas ar Akvelīnu Līvmani

Aktrises un astroloģes Akvelīnas Līvmanes grāmata “Atvērto siržu sarunas” kopš iznākšanas jau iekļuvusi pirktāko grāmatu topos.

Grāmatā “Atvērto siržu sarunas. Mīl-nemīl” Akvelīna Līvmane apkopojusi zināšanas un dzīves pieredzi, kas var palīdzēt mums katram atrast savu īsto būtību un veidu, kā vieglāk sadzīvot ar sevi. Tiekoties ar cilvēkiem gan konsultāciju laikā, gan citos dzīves brīžos, autorei sakrājies ļoti daudz materiālu, kas attiecas uz dzīvi vispār, un kuros vispārinātas mūsu problēmas un neizzinātie jautājumi.

Divdesmit piecu gadu vecumā Akvelīnas Līvmanes rokās nonākusi bieza grāmata angļu valodā par zodiaka zīmēm, planētām un to ietekmi. Šajā grāmatā gūtās pamatzināšanas astroloģijā kļuvušas par ierosmi viņas turpmākajām astroloģijas, numeroloģijas, dziedniecības pamatu, psiholoģijas un psihoanalīzes studijām. Tālaika milzīgā mediju uzmanība palīdzējusi, un aktrisi sākuši meklēt cilvēki, lai parunātos par savām problēmām. Tad sākušās patstāvīgas studijas, lai atrastu savu konsultēšanas stilu.

“Dzīvē nav sīkumu, tie krājas cits pie cita un veido cilvēka likteni,” saka Akvelīna Līvmane. Lielu iespaidu uz viņas dzīvi atstājušas amerikāņu astrologa Noela Tila daudzās grāmatas un pētījumi. Sevišķi iedvesmojoša bijusi viņai personiski adresētā vēstule, kurā Noels Tils rakstījis, ka viss ir Akvelīnas pašas rokās, ka viņai ir jāizprot savs raksturs, jāmeklē tā saknes bērnībā, jāanalizē, kas veidojis reakcijas uz notikumiem, un galu galā jāpārtrauc rīkoties tā, kā viņa gadu gadiem pieradusi.

Autore par materiāliem, kas lasāmi grāmatā, teic, ka tie “var palīdzēt saprast pašiem sevi, gūt panākumus, palielināt radošo potenciālu vai vienkārši likt justies labāk. Veiksmes aura sniedz lielas priekšrocības, ļauj būt apmierinātam ar dzīvi, negaidot citu cilvēku apstiprinājumu. Līdzsvarojot prātu, ķermeni un dvēseli, iespējams dzīvot pilnasinīgāk, turklāt ir pilnīgi nesvarīgi, kādi paņēmieni tiek izmantoti. Tieši tāpēc esmu savākusi tik daudz ieteikumu un padomu, lai kāds no tiem kļūtu par ceļvedi jūsu dzīvē.”

Līdzīgas ziņas