Lulū Teilore. Sniega eņģelis

Lulū Teilore

Sniega eņģelis

No angļu valodas tulkojusi Gunita Mežule, vāka dizains Artūrs Zariņš, 464 lpp.

 

Lai kas arī notiktu, viņa izdzīvos, dzīvos, mīlēs un baudīs…

 

 

Sešdesmitie gadi

Kresida Felbridža ir debitante Londonas augstākajā sabiedrībā un gatavojas kāzām. Kresidas tēvs nolemj pasūtīt meitas portretu pie jauna, vēl nezināma mākslinieka. Tiklīdz Kresida iepazīstas ar šo mākslinieku – Ralfu Fjū, viņa saprot, ka dzīve vairs nekad nebūs tāda kā agrāk.

 

Mūsdienas

Mūsdienās Emīlijai Konvejai pieder viss, ko vien viņa varētu vēlēties: prestiža māja, divi skaisti bērni un veiksmīgs vīrs – Vils. Kādudien Vils atklāj, ka ir bankrotējis, ilūzija par drošību un laimīgu nākotni tiek pilnīgi sagrauta…

 

Liktenis savij divu sieviešu dzīves sarežģītā pinumā, kurā jautājumu ir vairāk nekā atbilžu… Mīlestības spēka un cerības triumfs cauri laikiem un cilvēku ilūzijām. Negaidīts atrisinājums apstiprina seno labo atziņu: Cilvēks domā, Dievs dara.

 

Pirms kļuva par rakstnieci, Lulū Teilore veidojusi veiksmīgu karjeru izdevējdarbības nozarē. Latvijas lasītājiem jau zināmi viņas romāni Torņa vilinājums un Mantinieces – tas ir bijis viņas pirmais romāns, turklāt nominēts RNA Lasītāju balvai.

 

 

 

Grāmata ir pilna ar noslēpumiem un intrigām, veiksmīgi liekot minēt sižeta turpinājumu līdz pašām beigām… Iedvesmojoša lasāmviela, kas liks lasītājam noelsties.

Novelicious.com

 

Šis romāns ir tikpat laba aizmiršanās, kā atvaļinājums.

Daily Mail

 

Aizraujoša romantiska sāga – ārkārtīgi valdzinoša. Īsts baudījums, lai izbēgtu no ikdienības.

Sunday Mirror

 

Ieteicama absolūta ļaušanās ideālai lasāmvielai pelēkā janvāra pēcpusdienā.

Sun

 

Brīnišķīgi uzrakstīts… absolūti neatvairāma lasāmviela.

Closer

 

 

 

Līdzīgas ziņas