Nora Robertsa. Asara zirnekļa tīklā

Nora Robertsa

Asara zirnekļa tīklā

Tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Artūrs Zariņš, 512 lpp.

 

Mazajā, klusajā Inosensā dienas ir garas un naktis saldi smaržojošas, bet noslēpumi tiek cieši glabāti aiz slēgtām durvīm. Nežēlīgu noziegumu sērija satricina pilsētas iedzīvotāju mieru. Naktis kļūst biedējošas, un pat saulainās dienās šķiet, no katras ēnas uzglūn baiss apdraudējums…

 

Pasaulslavenā vijolniece Kerolaina Veiverlija negaidot piedzīvo nervu sabrukumu.

Vecmāmiņas māja Inosensā šķiet piemērots un ērts patvērums vasaras atpūtai. Tomēr Inosensai ir kas labāks, ko piedāvāt Kerolainai – Takers Longstrīts. Pievilcīgs, bagāts un no visas sirds iemīlējies tieši viņā.

 

Plānotā vasaras atpūta draud izvērsties ļaunā murgā. Ir kāds sīkums, ko Kerolaina nezina, – Takers ir pirmais aizdomās turamais šausminošajās slepkavībās…

 

Romāns ekranizēts populārajā TV seriālā Carnal Innocence, režisors – vairākkārtējs Emmy balvu nominants Pīters Mārkls.

 

Nora Robertsa – radošākā New York Times bestselleru rakstniece, tuvu 200 grāmatu autore. Viņas darbi izdoti gandrīz četrsimt miljonos eksemplāru. Latvijā Noras Robertsas romāni pastāvīgi ir pirktāko grāmatu sarakstā – gandrīz 40 romānu, tostarp Mēnessgaisma atvarā, Ilūziju gūstā, Montgomeriju ģimene, Sausserža saldā smarža, Ēnu līcis, Kolekcionārs.

 

 

Meistarīgi samezglots, neaizmirstami  reibinošs un pulsu paātrinošs sižets arvien apliecina, ka Nora Robertsa ir visu laiku labāko romānu autore, kura prot apmierināt lasītāju gaumi un izsalkumu pēc izcila trillera.

Goodreads.com

 

Robertsa nudien ir īsta māksliniece, kura ar vārdiem uzglezno stāstus un to varoņus – tik dzīvus un spilgtus.

Daily News of Los Angeles

 

 

Kā jau ierasts, Robertsas veidotie tēlu raksturi ir filigrāni!

USA Today

 

Līdzīgas ziņas