Apgāds „Mansards” izdod pašizaugsmes piedzīvojuma stāstu „Nebaidies / Don’t Be Scared”

Grāmatas autors Āris Birze (1989) dzimis Kuldīgā. Pametot augstākās izglītības studijas, nonāk Vācijā, strādā un apgūst vācu valodu, paralēli pievēršas pašizaugsmes literatūrai. Tā viņam palīdzēja īstenot nākotnes plānus, to vidū: TV raidījumu montēšana, piedzīvojumu meklēšana un filmēšana Indijā un Nepālā, grāmatas sarakstīšana.

Grāmata „Nebaidies / Don’t Be Scared” sarakstīta, balstoties uz īstām piezīmēm, kailu patiesību, klusējot ar sevi Rišikešā, Indijā, un adresēta visiem, kuri apžilbināti ar Self–Development kultūru un vēlas sasniegt savus mērķus.

Āris pusaudža vecumā kļuva par bāreni un atzīst, ka ceļš uz pašizaugsmi sācies, kad sapratis, ka dzīvo pēc citu uzstādītiem dzīves likumiem, ne savējiem. “Pirms trim gadiem uzsāku ceļu uz finansiālām dzīves bagātībām, par kādām raksta pašizaugsmes grāmatās – galvenais ir darīt aprakstītos principus, un viss būs. Tā es lasīju, klausījos un testēju gandrīz visu, ko man citi pasniedza un nokļuvu līdz pavisam citām bagātībām. Pilnīga dzīve, mērķa un patiesības vadīta, kopā ar cilvēkiem, kurus mīlu un vēlos redzēt sev tuvumā. Spēja brīvi pateikt “Jā” un “Nē” bez vainas apziņas vai nožēlas, kā arī dzīvošana bez bailēm.”

Grāmatā liela loma aprakstītajām 10 dienām Indijā, Rišikešā, vairums no tām meditācijās un transā, kad autors tuvinājies savai zemapziņai. Tādēļ par ‘kailajām’ dēvētās piezīmes kļuvušas par pamatu, lai radītu personisku stāstu ar ieskatu pašizaugsmes pasaulē, kur materiālās vērtības ir tikai daļa no dzīves un kurā nav jābaidās izmēģināt ko jaunu, riskēt runāt patiesību. Oriģināli ieraksti veikti pierakstu kladēs latviešu un angļu valodā. Arī grāmatā paralēli publicēti teksti abās valodās.

„Nebaidies / Don’t Be Scared” savus atvēršanas svētkus jau piedzīvojusi Latvijas Grāmatu izstādē 2017, par to runāt un komentēt savu pieredzi autors aicina sociālajā portālā izveidotajā grāmatas Facebook lapā https://www.facebook.com/nebaidies/?fref=ts. Āra dzīves misija: iedrošināt cilvēkus kļūt patstāvīgiem un uzņemties atbildību par savām izvēlēm, lēmumiem un rīcību. Tagad Āris strādā savā tūrisma uzņēmumā ‟PostNos”, apgādā ‟Mansards” un biedrībā ‟SPIIKIIZI”.

Īstās piezīmes un kailu patiesību „Nebaidies / Don’t Be Scared” meklējiet http://www.apgadsmansards.lv/lv/book/487/nebaidies–dont-be-scared/, lielākajās Latvijas grāmatnīcās un jautājiet bibliotēkās. Grāmatas redaktori – Līvija Baumane – Andrejevska (latviešu valoda), Kristaps Ozoliņš (angļu valoda). Ilustrācijas un dizains Āris Birze.

 

Līdzīgas ziņas