Mišela Ričmonda. Laulību līgums

Mišela Ričmonda

Laulību līgums

No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 480 lpp.

 

Romāns šokē, biedē un liek domāt.

Dīns Kūncs, autors

 

Līgumam piemita neizskaidrojams, magnētisks spēks,

kuram mēs nespējām un arī nevēlējāmies pretoties.

Elisa un Džeiks ir lielisks pāris. Viņa – talantīga juriste, kas virzās augšup pa karjeras kāpnēm, viņš – veiksmīgs psihoterapeits ar savu privātpraksi. Abi ir tikko apprecējušies un pilni cerību uz mīlestības caurstrāvotu kopdzīvi.

Kad kāds nesen iepazīts draugs Elisai un Džeikam pasniedz kāzu dāvanu – laulību līgumu –, viņi to uztver kā zīmi, kas apstiprina abu lēmuma nopietnību. Būdami gana azartiski pēc dabas un neprātīgi iemīlējušies viens otrā, viņi, ilgi nedomājot, līgumu paraksta. Galu galā – dokumentā ierakstītie nosacījumi šķiet atbilstoši ideālai laulībai. Vienmēr paceliet klausuli, kad zvana jūsu laulātais. Dodieties ceļojumos kopā ar mīļoto. Ik pa laikam pasniedziet viens otram dāvanas... Nekad nevienam nestāstiet par šo līgumu.

Un vārdi līdz nāve jūs šķirs iegūst jaunu nozīmi…

 

 

Mišela Ričmonda savā spožajā psiholoģiskajā trillerī aukstasinīgi preparē modernās laulības vistumšākos nostūrus. Vai mūžīga mīlestība ir iespējama? Cik tālu cilvēks ir gatavs iet, lai to īstenotu?

 

Laulību līgums tulkots 28 valodās, un literatūrkritiķi šo romānu jau tagad nodēvējuši par gada atklājumu. Grāmatas panākumi ir iespaidīgi, tās ekranizēšanas tiesības nekavējoties iegādājusies kompānija 20th Centurie Fox.

 

Burvīgs psiholoģiskais trilleris! Grodi savīts, tomēr viegli lasāms.

J P Delaney, romāna Mikimoto pērles autors

 

Ričmonda ir talantīga stāstniece. Laulību līgums pat bez atraktīviem trikiem ierauj kā atvarā, liekot lasīt cauru nakti līdz pēdējai lappusei.

Liza Angere, trilleru rakstniece

 

Pārliecinoši saistošs darbs! Nelielas nodevas laulības stiprināšanai nevar traucēt, vai ne? Līdz vienubrīd jūs apšaubāt visu, ko zināt par veiksmīgu laulību…

Liza Gārdnere, rakstniece

Līdzīgas ziņas