Apgādā “Jumava” izdots Ivo Puriņa un Guntas Dauģes darbs “Maiju kalendārs sakrālais laika cikls”

Apgādā “Jumava” iznākusi Ivo Puriņa un Guntas Dauģes grāmata “Maiju kalendāra sakrālais laika cikls”.
Nosaukt šo darbu par grāmatu var visai nosacīti – ar piebildi, kas, tas, tāpat kā vairums grāmatu, drukāts ar melniem burtiem uz balta papīra. Šeit starp priekšvārdu par maģisku zināšanu būtību un epilogu atradīsiet ko citu – laika enerģijas pulsāciju, Dienu nesēju noieto ceļu, stalkeru mīklu, dienu stāstus…

Par maiju zināšanām ir sarakstīts daudz ezoteriskās literatūras, tomēr šis darbs būtiski atšķiras no citiem, jo to sarakstījuši cilvēki, kuri reāli veic Dienu nesēju funkcijas. Šeit gūsiet ieskatu tolteku-čilanu tradīcijas senajās zināšanās nevis metafiziskā, bet gan no ikdienas realitātes skatpunkta. Kalendārs šajā darbā nav pasniegts kā oriģināla indiāņu mitoloģija: tā ir pati dzīve, kuru mēs dzīvojam – šeit un tagad.

“Maiju kalendārs ir Dieva ritms. Jā, tā paša Dieva — vienīgā, neaptveramā —, kas ir visa sākums, visa esība un nākotnes solījums. Es jūs neaģitēju uz ticību, nedibinu reliģiju un necenšos uzkāpt piramīdas virsotnē. Dievs ir tikai viens! Tas ir tas spēks, kuru mums, cilvēkiem, nav iespējams aptvert vai izskaidrot,” komentē autors Ivo Puriņš.

Grāmatas māksliniecisko noformējumu veidojis Roberts Blumbergs.

Meklējiet grāmatu visās Latvijas grāmatnīcās!

Grāmatas prezentācija 24. maijā plkst. 17:00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā.

Līdzīgas ziņas