Iznāk grāmata “Kā rekrutēt veiksmīgāk”

Iznāk grāmata “Kā rekrutēt veiksmīgāk”, kas atklāj sociālo portālu priekšrocības darba devējiem kandidātu uzrunāšanā

Grāmatas autore Inga Daliba, profesionālās izaugsmes konsultante un rekrutiere, uzņēmēja, DarbaGuru vadītāja un blogere, grāmatu radījusi ar mērķi “palīdzēt uzņēmumiem atrast efektīvākos veidus kandidātu uzrunāšanā un atrast vispiemērotāko kandidātu”. Autores stāstījums balstās bagātā praktiskajā pieredzē, to papildina vizuālie materiāli. Grāmatas auditorija ir vidējo un mazo uzņēmumu vadītāji, personāla atlases speciālisti, darba meklētāji un karjeras veidotāji. Grāmata iznākusi apgādā “Mansards”, un 19. maijā norisinājās tās svinīgā atklāšana “Birojnīcā”.

Grāmatā “Kā rekrutēt veiksmīgāk” pirmo reizi varēs iepazīties ar precīzi definētu terminu “rekrutēt” un „personāla atlases speciālists” atšķirību, kā arī gūt plašu ieskatu šodien tik populārajā personīgajā zīmolvedībā. Aiga Veckalne, uzņēmēja, latviešu valodas un lietišķās saziņas etiķetes eksperte, grāmatas priekšvārdā uzsver: ”Gan rekrutieriem, gan personāla atlases speciālistiem jārūpējas par personīgo zīmolu un reputāciju, jo tas, kā uzvedamies un runājam, ir tieši saistīts ar mūsu panākumiem, jo īpaši sociālo tīklu popularitātes un informācijas pieejamības laikmetā. Tādēļ ļoti vērtīgas ir nodaļas par sociālo tīklu un jo īpaši LinkedIn nozīmi un izmantošanu personīgajā zīmolvedībā, kā arī tīklošanas (networking) noderīgumu potenciālo kandidātu un klientu meklēšanā.” Grāmatā apskatītas arī sociālā portāla Facebook un Twitter priekšrocības, jo arvien biežāk darba devēji vai personāla atlases speciālisti lēmumu pieņem pēc kandidāta apskatīšanas jau iepriekš minētajos profilos.

Grāmatas autore Inga Daliba un izdevēji ir pārliecināti, ka šis izdevums ļaus veiksmīgāk sevi iepazīstināt un noskaņos panākumiem “jaunajos tirgus apstākļos, kuros dominē virtuālā saziņa, mērķtiecīga satura izveide un piedāvāšana lietotājiem, kontaktu dibināšana un uzturēšana.” Grāmatā atklāts, kā veidot kvalitatīvus ierakstus sociālajos portālos un kādas kļūdas nepieļaut, veidojot savu vai uzņēmuma kontu. Inga Daliba līdz šim uzrunājusi auditoriju savā blogā iinuu.lv, kas katru gadu atrodas lasītāko un populārāko Latvijas blogeru topā.

No 2017. gada 22. maija grāmata “Kā rekrutēt veiksmīgāk: Personāla atlases mārketings. LinkedIn, Facebook un tīklošanas priekšrocības kandidātu uzrunāšanā” pieejama apgādā “Mansards” http://www.apgadsmansards.lv/lv/book/499/ka-rekrutet-veiksmiigak/ kā arī e-grāmatas formātā “Las.am” https://las.am/lv/e-content/ka-rekrutet-veiksmigak. Jautājiet grāmatnīcās visā Latvijā. Grāmatai ir sava lapa portālā Facebook – https://www.facebook.com/KaRekrutetVeiksmigak/.

Līdzīgas ziņas