Džeimss Tvinings “Pa Karavadžo pēdām. Kapeņu izlaupītāji”

Džeimss Tvinings

Pa Karavadžo pēdām

Kapeņu izlaupītāji

No angļu valodas tulkojusi Liene Akmens, Artūra Zariņa vāka dizains, 432 lpp.

 

Neizsakāmi dārgs mākslas darbs

Šokējoša patiesība

Ar asinīm parakstīta  savienība

 

Bijušais mākslas šedevru zaglis Toms Kērks piekrīt palīdzēt īpašajai aģentei Dženiferai Braunai atrast nenovērtējamo Karavadžo gleznu. Pirms četrdesmit gadiem nozagtā glezna pēkšņi ir parādījusies atklātībā, un Dženifera ir apņēmusies to atrast. Diemžēl viņi nav vienīgie, kas zina par šo retumu…

Plaša un nežēlīga mākslas pasaules mafija apvienojas sazvērestībā, kas būvēta uz mirušo kapiem un asinīm. Tīkla taustekļi stiepjas no Itālijas nomalēm līdz pasaules grandiozākajām mākslas krātuvēm un apdraud ikvienu, kurš nostājas noziedznieku ceļā.

 

 

Apbrīnojami trāpīgi izvēlēti vēstures personāži, precīzi tēlota vide un populāri artefakti ir Džeimsa Tvininga trumpis ceļā uz pasaules slavu.

Lasītāju iemīļoto triloģiju Melnā saule, Fortnoksas zelts un Zelta zīmogs papildina šis – ceturtais romāns ar dārglietu zagli Tomu Kērku galvenajā lomā. Rakstnieka darbi ierindojami līdzās tādu grandu romāniem kā Dens Brauns, Stīvs Berijs, Džeimss Rollinss un Lī Čailds.

 

Toms Kērks ir jaunais Džeimss Bonds. Nešaubīgi!

Books Monthly

 

Spraigs un ārkārtīgi izklaidējošs.

Pīters Gateridžs

 

Izcila valoda un saistošs sižets šo romānu izceļ starp citiem.  Lasīšana aizrauj elpu,  plašas rindkopas un atslēgas frāzes lasītāju ievilina intrigu pilnā piedzīvojumā.

Crimesquad

 

Iepazīstiet Tomu Kērku, Džeka Raiena tiešo mantinieku!

USA Toda

 

Aizraujošais un grodi savītais stāsts lasītāju aizgādā tieši nolaupīto mākslas darbu mafijas gūstā.

Financial Time

 

 

 

 

Līdzīgas ziņas