Aicina uz Latvijas Literatūras gada balvas nominantu dzejas lasījumiem

Trešdien, 4. aprīlī, Raiņa un Aspazijas mājā, Baznīcas ielā 30 plkst. 18.00 norisināsies Latvijas nozīmīgākā ikgadējā notikuma literatūras nozarē Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) dzejas lasījumi.
Savus darbus lasīs šī gada nominanti Daina Sirmā, Raibīs un Einārs Pelšs, Annas Auziņas dzejoļus, autores deleģēti, deklamēs jaunie dzejnieki Marija Luīze Meļķe, Edvards Kuks un Raimonds Ķirķis. Tāpat izskanēs fragmenti no Narekas Grigora “Žēlabu grāmatas” tulkotājas Valdas Salmiņas lasījumā, bet Dace Meiere lasīs daļas no poētiskajām Italo Kalvīno “Neredzamajām pilsētām”.
Ieeja bez maksas.
LALIGABA ekspertu komisijā šogad strādāja literatūrkritiķe un tulkotāja Ieva Kolmane, kultūras žurnāliste Undīne Adamaite, literatūrzinātnieks Jānis Ozoliņš, dzejnieks un tulkotājs Edvīns Raups, LNB Bērnu literatūras centra un lasīšanas veicināšanas programmu vadītāja Silvija Tretjakova, rakstnieks Osvalds Zebris un dzejnieks Henriks Eliass Zēgners.
Plašāka informācija par visiem šī gada LALIGABA nominantiem un viņu darbiem, speciālbalvas un mūža balvas ieguvēju un citām aktivitātēm pieejama vietnē www.laligaba.lv, LALIGABAs Facebook un Twitter sociālo tīklu kontos.
Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija un “Baltic International Bank”
Par balvas norisi kopīgi rūpējas un to organizē: Starptautiskā rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība.
Partneri: grāmatnīcu tīkls „Jānis Roze”, grāmatnīcu tīkls „Zvaigzne ABC”, “Zikurāts”.

Līdzīgas ziņas