Dramaturģijas pamatu īsais kurss

21. oktobrī notiks pirmā rudens „Dramaturģijas pamatu īsā kursa” nodarbība.

Kurss paredzēts ikvienam, neatkarīgi no jebkādām iepriekšējām zināšanām un pieredzes. Aicināti ne tikai potenciālie topošie lugu un scenāriju autori, bet arī tie, kas vēlas paraudzīties uz teātra un kino norisēm kvalificētāk. Gaidīti tiek arī tie, kuri piekrīt apgalvojumam, ka dramaturģija ir košs dzīves nospiedums, kas uzrāda mūsu pašu dzīvju likumsakarības.

– Dažus svarīgus faktus sev saliku glītos prāta plauktiņos, tā droši un uz mūžu! Iesaku šo kursu visiem, kam patīk lasīt, domāt un izprast. – atzīst iepriekšējā kursa klausītāja Līga.

Līdzās teorētisko zināšanu apguvei kursa dalībniekiem ir iespēja atraisīt savas radošās spējas.

Nodarbības notiks attālināti ZOOM platformā.

– Nodarbības bija labas, interesantas un draudzīgas. Ja tā var teikt – dzīvas. – komentē klausītāja Ilze, – Visnoderīgāk bija uzzināt, ka mocīties ir normāli.

Kursa radošās rakstīšanas nodarbības vadīs dramaturgi Rasa Bugavičute-Pēce un Klāvs Knuts Sukurs. Pārrunas par lugu tekstiem un filmām Laura Gundara pārziņā.

– Es esmu ļoti, ļoti pateicīga un vienīgais mīnuss ko varu pieminēt ir tas, ka kursi tik ātri beidzās- man ļoti gribās vēl atrasties tajā radošajā burbulī… – secina Alīna.

Kursa klausītāji tiksies reizi nedēļā, ceturtdienās plkst. 18.00.

Vairāk – www.darbnicas.lv . Jautājumi un pieteikšanās e-pastā: dramdarbnicas@gmail.com Kursus rīko biedrība „Darbnīcas”, atbalsta LR Kultūras ministrija un Latvijas Rakstnieku savienība.

Līdzīgas ziņas