Semināri par nodokļiem

Latvijas Radošo savienību padome (RSP) sadarbībā ar LR Kultūras ministriju atsāk seminārus par jautājumiem, kas saistīti ar jaunākajām nodokļu izmaiņām, to grāmatvedības un juridiskiem jautājumiem.
Aicinām pieteikties uz semināru par nodokļu izmaiņām 2022. gadā TREŠDIEN, 8. JŪNIJĀ, plkst. 17:00 Zoom platformā. Seminārā tiks atbildēts uz iepriekš iesūtītajiem un semināra laikā radītiem jautājumiem par autoratlīdzībām un citiem ar nodokļu izmaiņā saisītiem jautājumiem.Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 8. jūnija plkst. 12.00, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt PRECĪZAS e-pasta adreses!
Lai piereģistrētos: ej.uz/seminars-8-jun
Konsutācijas sniedz Linda Miezīte, praktizējoša konsultante un pasniedzēja nodokļu, grāmatvedības, finanšu un juridiskajos jautājumos, SIA “Mensarius”, SIA “Grāmatvedība biznesam” un “Finanšu kompānija Mensarius” valdes priekšsēdētāja ar praktisku pieredzi grāmatvedības uzskaitē maziem un vidējiem uzņēmumiem, SIA, biedrībām, IK un pašnodarbinātām personām.Jaunās programmas ietvaros konsultācijas tiek sniegtas apmēram reizi divās nedēļās grupas semināros Zoom platformā, kā arī rakstiskā veidā, savu jautājumu nosūtot uz e-pastu konsultacijas@makslinieki.lv, un, specifiskos gadījumos, arī individuālu konsultāciju formā. Līdztekus šim, ar laiku tiks izveidota biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa RSP mājaslapā www.makslinieki.lv, kur būs atrodamas galvenās atbildes uz tipiskākajiem jautājumiem un situācijām.Lai redzētu iepriekšējos seminārus: ej.uz/seminaru-ieraksti
Vairāk: www.makslinieki.lv/Nodoklu-konsultants

Līdzīgas ziņas

Jaunumi Aicinām atzīmēt autoru dienu! Publicēts: 29. February, 2024
Jaunumi Izsludināta Pārstāvju sapulce Publicēts: 26. February, 2024